Blog

S cieľom poradiť a pomôcť potencionálnym zákazníkom s problematikou azbestového nebezpečenstva sme pre Vás zaviedli tento blog.

[Aké sú zdravotné následky z pôsobenia azbestu?]

Povolania pri ktorých je riziko vystavenia azbestu vysoké - nie je ich veľa, no napriek tomu predstavujú veľkú skupinu ľudí, ktorí podstupujú toto riziko na pracovisku dennodenne.  

[Aké opatrenia musí dodržať firma oprávnená na likvidáciu azbestu?]

V tomto článku by sme chceli poukázať na dôležitosť odstránenia azbestu oprávnenými firmami a v žiadnom prípade nie vo vlastnej réžii.

[Ako sa postaviť k problému „azbest“ pri demolácii budov?]

Je všeobecne známe, že rozsah použitia azbestových vláken je vo svete obrovský a jeho výskyt nezvratný. 

[Azbest – jeho riziká a budúcnosť]

Azbest zaraďujeme medzi vláknité minerály prirodzene sa nachádzajúce v zemskej kôre. 

[FAKTY a MÝTY o azbeste!]

Rozhodli sme sa pozrieť na viacero mýtov, ktoré o azbeste kolujú medzi ľuďmi. Sú naozaj pravdivé? Prečítajte si náš článok a zistite viac.

[Je nebezpečenstvo azbestu stále rovnako vysoké?]

Téma azbestu sa môže zdať už obohratou platňou. Avšak neuberá na dôležitosti a závažnosti problému. Z času načas sa pripomenie v médiách, bohužiaľ skôr v negatívnom slova zmysle. Prečo sa o ňom nehovorí viac? 

[Pozor na azbest v školách a škôlkach!]

Z logistické hľadiska je potrebné naplánovať celý proces likvidácie nebezpečného odpadu tak, aby samotné deti neboli nijakým spôsobom ohrozené počas sanácie ani po nej.

[Obnova verejných budov je v plnom prúde. Na čo treba myslieť vopred?!]

V tomto blogu sa pozrieme na verejné budovy a ich rekonštrukcie. Ak sa predpokladá prítomnosť azbestu, je dobré vyhnúť sa situáciám, ktoré môžu ohroziť prerábku a navýšiť rozpočet.

[Poradíme Vám ako si poradiť s azbestom, a pritom ušetriť!]

Uvedomujeme si, že špeciálne požiadavky si vyžadujú špeciálne riešenia. Na základe toho sa vždy snažíme urobiť maximum preto, aby bolo možné vašim požiadavkám vyhovieť.  

[Žiada si vaša nehnuteľnosť obnovu? Neodkladajte ju! Vyriešte to raz a navždy.]

Už dlhšie rozmýšľate nad rekonštrukciou domu či byte, no stále sa nájde dôvod prečo to odložiť na neskôr? Rozumieme vám, obzvlášť ak je nehnuteľnosť staršia a vás tak čaká kompletná rekonštrukcia strechy, fasády a pod.

predchádzajúce | nasledujúce
Pozor! Azbest môže vážne poškodiť zdravie
Ochrana osobných údajov
Kontakt
Fotogaléria

    

The company has implemented an integrated management system focused on quality assurance, environmental protection and occupational safety.